VIII Konferencja i Targi – Rynek energetyki wiatrowej w Polsce

W dniach 24-25 kwietnia br. odbędzie się kolejna edycja konferencji poświęconej energetyce wiatrowej w Polsce. Towarzyszyć jej będą targi wystawiennicze, na których zaprezentują się przedsiębiorstwa i organizacje związane z sektorem energetyki wiatrowej z całej Polski, ale także Europy.

VIII edycja konferencji poświęcona będzie, m.in.: przyszłości energetyki wiatrowej w Polsce oraz perspewktywon jej rozwoju. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać Prezesa Europejskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej – Thomasa Backera oraz Komisarza Komisji Europejskiej, który połączy się z zebranymi za pośrednictwem przekazu video. Natomiast w drugim dniu konferencji uczestnicy będą mogli wybierać prelekcje z dwóch paneli tematycznych: ekonomia i energetyka oraz człowiek i środowisko.

Organizatorem konferencji jest Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Gospodarki.

 Więcej szczegółów znajduje się tutaj

Licznik

Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () farma wiatrowa o mocy 45MW – 15 szt, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

Gospodarstwo domowe w Polsce zużywa średnio 2000-3000kWh rocznie.

Projekty

Rok Nazwa Turbiny
2004 Projekt Roye 17
2012 Projekt Kujawsko-Pomorskie I do 3
1999 Projekt Vorbein 7
Więcej

Obejrzyj

Jak wygląda świat ze szczytu turb...

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu "Ok...

Więcej

Contino Wind Group na Kongresie Ene...

Contino Wind Group było obecne podczas Kongr...

Więcej

Relacja z Kongresu Energii Odnawial...

Contino Wind Group było obecne podczas Kongr...

Więcej

Tagi